Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

InzeratyZadarmo.skInzercia Slovensko
Súkromná inzercia zdarma a bezplatná firemná inzercia
Domov
Menu
Inzercia
Info
O projekteAko úspešne inzerovaťAko nakupovať / predávaťKontaktOdkazy
RegistrovaťPrihlásiť

40kg lisovaný balík

Lisované balíky vážia cca 38 - 44 kg a sú balené a lisované priamo v Anglicku. Obsahujú 150 - 250 ks zimného a prechodného detského oblečenia. Nie je zaručené v akom pomere je zloženie druhov a veľkostí oblečenia. Balíky väčšinou obsahujú vrchné časti oblečenia, teda mikiny, bundy zimné aj prechodné, kombinézy, tričká s dlhým rukávom, v niektorých balíkoch sú aj tepláky.

Najčastejšie vyskytujúce sa značky NEXT, H&M, GEORGE, ADIDAS, NIKE, MARKS&SPENCER, LADYBIRD, EARLY DAYS, LONSDALE ....
Veľkosti od 0-14 rokov, pre dievčatá aj chlapcov spolu. Najčastejšie veľkosti sú 62 - 116.

V balíku sa nachádzajú veci bez poškodenia, tiež veci, ktoré sú nosené viac a tiež také, ktoré sú nepoužiteľné. Vzhľadom na to, že balíky sú balené priamo v Anglicku, do ich obsahu nevidíme. Preto nemôžeme zaručiť koľko percent ktorej triedy sa v balíku nachádza. Upozorňujeme aj na to, že veci treba vyprať. Do second-hand predajní väčšinu stačí iba ožehliť. Balík je lisovaný, teda veci sú veľmi skrčené a na prvý pohľad nevyzerajú dobre.

Väčšina balíkov má 150-250 kusov oblečenia. Nedá sa však zaručiť, že práve v konkrétnom balíku ich tam bude naozaj toľko. Tento počet sme stanovili po prepočítaní niekoľkých balíkov, v ktorých tento počet zodpovedal. Počet kusov záleží najmä od veľkostí oblečenia, teda či prevládajú menšie, alebo väčšie veľkosti v balíku. Tiež od toho, koľko je v balíku zimných búnd. Mali sme balík, kde bolo cez 400 kusov (prevaha kojeneckého tovaru), ale aj taký, kde ich bolo len 120 kusov (prevaha zimných búnd). Pri lisovaných balíkoch so second-hand tovarom, kde sa vopred nevie aké veľkosti a druhy oblečenia sa tam nachádzajú, sa presný počet kusov vopred určiť nedá.

Všetky veci na fotografiách pochádzajú z takýchto balíkov, nie však iba z jedného balíka. Sú to veci vypraté, vyžehlené a nafotené. Je to ukážka tej najlepšej kvality, ktorá sa v balíku môže nachádzať. Okrem takýchto vecí sa tam nachádzajú aj veci, ktoré sú nosené viac a môžu mať poškodenie a tiež také, ktoré sú nepoužiteľné.

CENA

AKCIA 120 €/ za jeden 40 kg balík.

Pôvodná cena 135 € ( 3, 375 €/kg) za jeden kg balík (váha nad 40 kg bude pripočítaná k cene 40 kg balíka a zákazník bude o cene informovaný).

DOPRAVA a DORUČENIE

Dopravu zabezpečujeme kuriérskou spoločnosťou, alebo vlastným rozvozom. Cena dopravy za jeden 40 kg balík v rámci Slovenska je 10 €. Balík by Vám mal byť doručený do dvoch pracovných dní od odoslania z nášho skladu. Kuriérska spoločnosť zásielky nevynáša. Na ťažšie balíky si prosím pripravte pomoc.

Cena: 120 €

Dátum pridania:23.01.2014 14:50:00

Inzerát platí do:neobmedzene (trvalá platnosť)

Kraj:ŽilinskýOkres:Tvrdošín

Telefón / mobil:+421...?

Email:? @gmail.com

Web (URL adresa):http:// ?

Kontaktná osoba / firma:František Pazúrik

Zaradené v kategórii:
Detské potreby, hračkyPredám Oblečenie - deti 3-6 rokov

Štatistika:12545 zobrazení / 1084 návštev

Kód inzerátu:
cls-svk-289474

Pridať k obľúbeným


Inzeráty