Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

InzeratyZadarmo.skInzercia Slovensko
Súkromná inzercia zdarma a bezplatná firemná inzercia
Domov
Menu
Inzercia
Info
O projekteAko úspešne inzerovaťAko nakupovať / predávaťKontaktOdkazy
RegistrovaťPrihlásiť

Sedliacky Dvor, ubytovaciú izbu a agrokeming v prirode.

Sedliacky dvor sa nachádza v obci Rohozná pri Brezne, v Banskobystrickom kraji. Situovaný je v malebnej krajine, s priamym výhľadom na okolité stráne. Sedliacky Dvor Vám ponúka príjemný romantický apartmán 2/6 a sedliacku izbu 1/4. Apartmán pre 6 osôb pozostáva z dvoch spální, obývacej izby s rozkladacím gaučom, plne vybavenej kuchyne a kúpeľne so sprchovým kútom. V sedliackej izbe pre 4 osoby máte cez zimu k dispozícii vlastnú kúpeľňu a kuchyňu.

Užite si jednoduchého, srdečného vidieckeho života, obklopený nádhernou panenskou Slovenskou prírodou

Sedliacky dvor má vynikajúcu centrálnu polohu a je ideálnym štartom pre mnohé denné výlety. Rozličné cyklo/turistické trate začínajú priamo z kempingu, buď v blízkom Národnom parku Muránska Planina, alebo v krásnej Tatranskej vrchovine. V zime je k dispozícií 6 lyžiarskych stredísk v okolí, a to Zbojská, Tále, Mýto pod Ďumbierom, Čierny Balog, Čertovica, a Chopok - Juh.

Príroda, relax a príjemné chvíle pri ohnisku. Toto všetko môžete očakávať v lete (15. 4/31. 10) od nášho kempingu. Poskytujeme Vám možnosť kempovať vo vlastných stanoch na veľkej lúke a medzi ovocnými stromami, v obytnom prívese so stanom pre 2/4 osoby (vybavenom trojplatničkou, chladničkou, kúrením a toaletou), ako aj v našom kompletne vybavenom stane vhodnom pre 2/4 osoby. Ďalej poskytujeme ubytovanie v apartmáne a hosťovskej izbe, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí nechcú prespať v stane, ale chcú zažiť unikátnu atmosféru a kontakty na kempe.

Užite si jednoduchého, srdečného vidieckeho života, obklopený nádhernou panenskou Slovenskou prírodou. V ovocnom sade si môžete oddýchnuť v závesných hojdačkách a na terase si môžete vychutnať chladené pivko alebo domáci likér. Večerné chvíle môžete stráviť opekaním pri ohnisku pod žiarivým hviezdnym nebom. Taktiež môžete pomôcť pri opatrovaní domácich zvierat (zajace, sliepky, kurčatá, ovce, psi a mačky), pri výrobe lekváru, sirupu, výživy, syru, tvarohu, likéru, uhoriek, alebo pri strihaní stromov či zbere sena. Pre deti sú zdarma k dispozícií trampolíny, hojdačky, jazero na plávanie a malý bazén. V lete je možnosť organizovania vidieckych výletov, spojených so zberom húb, byliniek a spoznaním života pastierov na salaši, s možnosťou ochutnávky syrov a žinčice.

Svojim hosťom poskytujeme turistické informácie, aby mali možnosť spoznať zaujímavosti z celého regiónu. Informujeme takisto o aktuálnych letných podujatiach, ako sú ródeo, folklórne vystúpenia, či furmanské preteky. Našimi hosťami sú často i zahraničný turisti, čím sa Vám naskytuje vynikajúca príležitosť sa večer pri ohnisku zdokonaliť v angličtine, nemčine, či iných jazykoch.

Či je leto, či je zima, príďte k nám na príjemnú dovolenku. Vitajte!

Dátum pridania:04.01.2021 12:16:21

Inzerát platí do:04.01.2022(Zostáva dní: 109)

Kraj:BanskobystrickýOkres:Brezno

Telefón / mobil:0911...?

Email:? @sedliackydvor.com

Web (URL adresa):http:// ?

Kontaktná osoba / firma:Sedliacky Dvor

Užívateľ - registrovaný od:Inzerent bez registrácie
Všetky / Ďalšie inzeráty (z tejto e-mailovej adresy)

Zaradené v kategórii:
Dovolenka a cestovaniePonúkam Ubytovanie

Štatistika:1272 zobrazení / 56 návštev

Hodnotenie majiteľa inzerátu
Hodnotenie od portálu
100.00 %
 • Počet pridaných dát: 1
  • Počet akceptovaných dát: 1
  • Počet zamietnutých dát: 0
 • Celkové skóre od portálu: 1

(Dáta = Inzeráty, Firmy, Internetové obchody...)
100.00 %
Hodnotenie od návštevníkov
0.00 %
 • Počet hodnotení: 0
  • Počet pozitívnych hodnotení: 0
  • Počet negatívnych hodnotení: 0
 • Celkové skóre od návštevníkov: 0
0.00 %
100
Ohodnoťte majiteľa inzerátu
zlý
dobrý
Kód inzerátu:
cls-svk-723287

Pridať k obľúbeným


Inzeráty